Відео Full HD 1920x1080 пікс

"СТАРОДАВНІЙ РИМ"

• Захоплюєшся історією?
  • Мрієш відвідати Рим?
  • Пропустив важливі теми у школі?
  • Бажаєш закохатись в історію, але не виходить?
  • Хочеш знати все про Рим?

ДОЛУЧАЙСЯ!
Сучасні технології

Живі онлайн уроки щотижня.  Щоденні цікаві завдання в Телеграм. Робота з цікавезним сучасним зошитом. Тижневе проєктне завдання.

Telegram + Zoom
Круті викладачі

Один з найкращих викладачів історії, акторка, розробник інтегрованих курсів і дуже цікава людина. У нас викладають найкращі, Ви закохаєтесь в історію!

Історики
Зручний час

Ми пропонуємо зручний час та дні занять.  Зустрічаємось онлайн з викладачем щосуботи зранку АБО щосереди ввечері.  Виконуй завдання у зручний час.

Зв'язок та підтримка

Кожна група має Телеграм-канал підтримки з викладачами.

Ти можеш задавати питання та спілкуватись з новими друзями, виконувати завдання та проєкти.

Щоденно

ЗАНУРЕННЯ У СВІТ РИМУ

1 Тиждень. Заснування міста Рим.

Чи має  легенда про заснування Рима реальне ядро?

Від Республіки до Імперії.
2 Тиждень. Римське суспільство.

Рим - від царів до імператорів. Яким було становище жінки? Як ставилися до навчання і виховання дітей?

3 Тиждень. Давньоримська релігія.

Вам відомо, що всі назви  планет Сонячної системи   названі на честь римських богів?

4 Тиждень. Римське мистецтво і інженерія.

Якими були досягнення Рима в образотворчому мистецтві? Що таке мозаїка, фрески, скульптурні портрети, рельєф; чим прославилися архітектори й інженери стародавнього Рима?

5 Тиждень. Одяг римлян.

Як одягалися в Римі? Що таке  туніка, тога, стола тощо

6 Тиждень. Римські бенкети.

Чи знаєте  ви, які страви мають походження зі стародавнього Рима, а які особливості римського застілля ми використовуємо і зараз?

7 Тиждень. Юліанський календар.

Чому православні свята не сходяться з католицькими?

8 Тиждень. Латинська мова.

А які крилаті вислови подарував світу  стародавній Рим?

УМОВИ ТА ВАРТІСТЬ КУРСУ

• ТЕРМІНИ: 8 тижнів, щосуботи о 10-00, початок 23 січня 2021
  • ВАРТІСТЬ = 110 грн за тиждень (повна вартість курсу 880 грн). Дійсна при повній оплаті за курс.
  • ВАЖЛИВО! До завдань наступного тижня допускаються студенти, які виконали попередні завдання.  Нам не байдуже, які знання ви отримаєте!
Я ХОЧУ НАВЧАТИСЬ!

СУЧАСНЕ НАВЧАННЯ