🏰 🕍ТАМ – Творча Архітектурна Майстерня (макети, малювати, креслення, експерименти та занурення у чарівний світ архітектури), для молодших – це розвиток креативності, уяви та світогляду, а для середньої школи – це ще й чудова підготовка до практичної геометрії. Справжні архітектори готують на новий навчальний рік багато сюрпризів, проектів та жартів.

🚀🛰 Розумні Технології та Весела Інженерія – це унікальні курси електроніки для дітей. Інженер-викладач. Занурюйтесь у світ сучасної електроніки разом із нами. У грудні наш проект “Гармата Гауса” зайняв 1 місце серед більш ніж 25 шкіл, а переможці отримали гранти.

Science🌪(Наукові Експерименти) – це цікава практична хімія для дітей від 7 до 14 років. Ми вчимось робити та досліджувати хімічні взаємодії, чарівне зілля, вулкани, сполуки, плавуче яйце, невидимі чорнила, силікатні сади, та ще ду-уже багато дослідів та відкриттів. Долучайтесь і хімія буде вашим улюбленим предметом.💥

🛠📐 MakerLab – унікальна майстерня з обладнанням Bosch та Dremmel. Це сучасне навчання роботі із деревом. Наші студенти самостійно роблять унікальні шедеври, з кожним заняттям вдосконалюючи майстерність.

WeDo (Робототехніка)

KID IT – Візуальне програмування Tynker та Minecraft та інші.