Яка вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного варіанта. Ми намагаємось зробити максимально зручний вибір послуг, які потрібні саме Вашій родині. Є можливість перебувати у школі до 15-00 або до 19-00, з харчуванням та без, відвідувати студії та гуртки чи ні. Детальну інформацію, щодо умов та вартісті навчання, дивіться, будь ласка, на сторінці Вступ

  • У вартість навчання входять сезонні фрукти, корисні напої та снеки. 
  • Вартість навчання за 1 міс вказана лише для інформації (загальня сума розподілена на 10 частин). Оплати здійснюються за рік чи півріччя.
  • Знижка 5 % для учнів з однієї родини.
  • З 5 класу у другій частині дня ми пропонуємо вибір студій та гуртків за бажанням.
  • Еко харчування є додатковою опцією за бажанням батьків та сплачуються окремо.
  • Червень - проєктний місяць і є обов'язковим для опанування та закріплення практичних навичок студентів школи. Це час проєктів, занять, мовної практики, екскурсій та практичних занять на свіжому повітрі.


Back to Index

Які години роботи школи?

Школа працює з 8:00 до 19:00 з понеділка по п’ятницю. Навчальний рік триває з 1 вересня по 30 червня. Також, ми пропонуємо долучитись до сучасних й цікавих таборів на канікулах. За традицією, останній тиждень літа присвячений знайомству та тімбілдингу наших студентів та викладачів, ми всі зустрічаємось у серпневому Team Building Camp.


Back to Index

Якій процес вступу?

Потрібно заповнити анкету на сайті, прийти на зустріч-знайомство, у разі наявності вільного місця підписати контракт, в окремих класах скласти тести (щоб визначити рівень знань дитини для подальшого вдосконалення) та, нарешті, прийти вранці до школи, де чекають нові друзі та цікаві уроки. 


Back to Index

Чи є старша школа?

ACE school – школа повного циклу з 1 по 12 клас. Наші студенти растуть разом із нами.

Старша школа 10-11 класи має окрему сучасну концепцію навчання.


Back to Index

Чи є у Вас ліцензія ?

Так, наша школа – ліцензійний заклад освіти 1-3 ст, яка має право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти. Наші студенти отримають атестати державного зразка.  Посилання на розпорядження КМДА про видачу ліцензії.


Back to Index