Вашій дитині вже не цікаво в садочку, але ще рано в перший клас?

Ідеальне рішення - підготовчий клас у ACE School! 

Мета preschool класу — залишити дитині активне повноцінне дитинство, і водночас підготувати дитину психологічно та емоційно до подальшого навчання в школі.

 

Навчання у Preschool передбачає: 

Базові навички з читання і письма за системою "Daily 5"

Щоденне виконання базових принципів методики дає стабільні та дуже гарні результати: діти вчаться висловлювати письмово свої думки: діти групи Preschool спершу за допомогою малюнків, далі печатними буквами і на кінець року вони вже готові розвивати набуті навички та переходити у першому класі до написання своїх перших думок у Щоденнику вражень. Також, діти опановують навики читання, на кінець року роблять це вправно та усвідомлено, а головне із задоволенням. 

 

Learning Centre (Навчальні центри)

Принцип побудови занять передбачає постійну зміну видів діяльності: викладач відповідно до теми анонсує дітям цікаві завдання у навчально-ігрових зонах, в яких за власним вибором діти граються 15 хв. За сигналом викладача вони переходять на наступні зони, тобто за урок три тематичні зони по 15 хв.

 

Англійська мова

Заняття відбуваються 4 рази на тиждень. В тому числі, щотижня проходить урок з Native speaker. Для занурення в мовне середовище та підготовки до першого класу курс Science (Природознавство) викладається англійською мовою за іноземними підручниками. 

 

Навчальний день з 8:00 до 19:00. Тривалість занять 35 хв. 

Великі перерви та час для сюжетно-рольових ігор. Багато часу проводимо на свіжому повітрі. 
Зацікавило? Детальна інформація та запис 

http://www.ace-school.com.ua/contact/