З 5 класу студенти АСЕ школи мають можливість обирати ряд предметів, щоб спробувати себе у різних сферах. 

З 7 класу студенти обрають один з напрямків розвитку: Архітектура та Дизайн, ІТ технології або Медіаблогінг.

Кожен напрямок передбачає особливі занурення, профільні предмети та проєкти.

Напрямки розвитку

team1-1

Архітектура та дизайн

ТВОРЧИЙ НАПРЯМОК

Творчий підхід з технологічним мисленням - поєднання архітектури, креслення, сучасного мистецтва, графічного малюнка, 3Д моделювання, прикладної математики та фізики.

IT технології

ТЕХНІЧНИЙ НАПРЯМОК

Технічний підхід, поглиблене програмування, поглиблена прикладна математика, логіка, аналіз, штучний інтелект, робототехніка, ІТ проєкти. 


team2-1
team3-1

Медіа блогінг

ГУМАНІТАРНИЙ НАПРЯМОК

Журналістика, курси дебатів, артс-дизайн, розвиток критичного мислення та мовлення "Балакун", планування контенту, робота з графічними та відео редакторами, занурення у середовище нових медіа.

IT технології

Технічний напрямок навчання для студентів, яким подобається інформатика та математика, для тих, хто має розвинуті аналітичні здібності.

Цей напрямок передбачає поглиблення знань з інженерії, робототехніки та програмування, маючи додаткові предмети та години на занурення.

квадрокоптер
Додаткові предмети

Прикладна математика / Problem Solving. Штучний інтелект. Поглиблене програмування.


Проєктна робота

Розробка та підтримка студентських вебсайтів та блогів, просування постів, обробка відео та постінг.

Унікальний курс

Штучний інтелект. STEM курс в якому задіяна фізика, математика, інженерія, електроніка та програмування. На курсі "Штучний Інтелект" студенти докладно познайомляться з технологіями та платформами штучного розуму. На практичній частині заплановано програмування мікроконтролерів, ознайомлення з мовою Python, роботехнічною платформою ROS, а на завершення, збирання та програмування робота-квадракоптера.

Медіа блогінг

медіаблог

Гуманітарний напрямок навчання для студентів, яким подобається дебати, театральне мистецтво, розвиток мовлення, хто мріє навчитись тримати себе перед камерами, знімати відео та писати якісний контенті.

Додаткові предмети:

журналістика, курси дебатів, арт-дизайн, розвиток критичного мислення та мовлення "Балакун", планування контенту, робота з графічними та відеоредакторами, занурення у середовище нових медіа.

Розвиваємо:

• Впевненість у собі • Комунікативність • Здатність до соціальної адаптації • Креативність • Вміння планувати свій час. А ці навички та вміння будуть корисними не тільки в медіа просторі, а й у звичайному житті.

Блоки відповідальності та проєктної роботи: студентські дебатні команди, створення шкільної газети, підготовка статей у канали. Створюємо власні твори, знімаємо відео блоги, готуємось до вистав та зйомок.

Архітектура - Дизайн

Блоки відповідальності та проєктної роботи: студентська команда архітекторів, участь у змаганнях, проєктування шкільних макетів та декорацій. Створення власних картин, курс живопису зі художниками.

Додаткові предмети:

Архітектура, Сучасне мистецтво, Arts та дизайн, робота з графічними редакторами.
65377666 - hand drafting a design villa and the building becoming real