Запрошуємо долучитися до школи сучасної освіти ACE school! Нижче Ви дізнаєтесь про умови вступу до ліцензійної приватної середньої школи АСЕ у Голосіївському районі (Теремки) м.Києва.

Пріоритетне право на вступ до школи мають братики і сестрички учнів.

Вступ до школи відбувається наступним чином:

• Реєстрація на сайті за посиланням
  • Уточнення додаткової інформації, наявності вільних місць та запис на день відкритих дверей чи персональну зустріч. Контакти
  • Знайомство - персональна зустріч із адміністрацією школи. Для ефективної роботи нам важливо мати спільні цінності та погляди на навчання дітей.
  • Співбесіда та тестування дітей - щоб визначити реальний рівень академічних знань та надати рекомендації.
  • У випадку позитивного рішення з обох сторін, батьки подають пакет необхідних документів , обирають зручну модель навчання, підписують договір та здійснюють першу оплату впродовж 4 робочих днів після підтверждення.

Список документів на вступ:

• Заява від батьків про зарахування у школу
  • Медична карта учня форма-086
  • Свідоцтво про народження - копія
  • Особова справа учня (2-8 класи)

Вартість навчання

Вартість навчання залежить від обраного варіанта.

Ми намагаємось зробити максимально зручний вибір послуг, які потрібні саме Вашій родині.

Є можливість перебувати у школі

• до 15-00 або до 19-00
  • з харчуванням та без (зі своєю їжею)
  • відвідувати студії та гуртки, чи ні.

Вартість навчання за навчальний рік (10 місяців) вересень – червень 2020/2021

КласиСтандарт /міс
Повний /міс
Стандарт / рік
за 10 міс
Повний /рік
за 10 міс
0 preschool 11 000110 000
1-4 молодша13 00015 000130 000150 000
5-8 середня 15 000150 000
Вступний внесок 6 000

• * У вартість навчання входять сезонні фрукти, корисні напої та снеки.
  • Знижка 5 % для учнів з однієї родини.
  • Ми пропонуємо варіанти стипендій на навчання у школі. За детальною інформацією звертайтесь до адміністратора.
  • Еко харчування є додатковою опцією за бажанням батьків та сплачуються окремо.
  • Червень – проєктний місяць і є обов’язковим для опанування та закріплення практичних навичок студентів школи. Це час проєктів, екскурсій та практичних занять на свіжому повітрі.