Процедура вступу до АСЕ школи

1. Передивитись інформацію про школу АСЕ та умови вступу на сайті.
  2. Для вступу у філіали АСЕ Теремки (вул. Гуляницького та вул. Рудницького) - заповнити форму попередньої реєстрації за посиланням 1.
  3. Отримати зворотний зв'язок від адміністратора школи.
  4. Прийти на зустріч з адміністрацією школи, пройти співбесіду та тестування (залежно від класу та у разі підтвердження наявності вільних місць).
  5. Підписати договір та зробити оплату у встановлені терміни.

Ми намагаємось зробити максимально зручний вибір послуг, які потрібні саме Вашій родині.  Є можливість обрати у школі:

•  8-00 до 15-30 (стандартний день) або до 19-00 (повний день)
  • тип харчування (замовлення обіду є обов'язковим)
  • відвідувати  гуртки чи ні

З 7го класу АСЕ школа надає можливість участі у стипендіальній програмі.

За результатами навчання протягом року учень може отримати знижку на наступний рік навчання у розмірі до 20%.

Pre-School

1-6 класи

7-11 класи

Стандартний день грн / міс

Повний день грн / міс

Річний вступний внесок - 10'000 грн

• * У вартість навчання входять сезонні фрукти, корисні напої та снеки.
  • Знижка 5 % для учнів з однієї родини.
  • Еко харчування є додатковою опцією за бажанням батьків та сплачуються окремо.
  • Червень – проєктний місяць і є обов’язковим для опанування та закріплення практичних навичок студентів школи. Це час проєктів, екскурсій та практичних занять на свіжому повітрі.
  • Навчальний рік триває 10 місяців.